LMC7101BYM5-TR
MICROCHIP
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | IttyBittyR |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 110 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Current - Output / Channel | 300 mA |
| Current - Supply | 800 μA |
| Gain Bandwidth Product | 500 kHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 0.3 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-74A/SOT-753 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 65
MOQ:65
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 65 - | $1.131 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




