GRM219F11E224ZA01D
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72704803
Date Code:2016
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 220 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Height | 850 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 850 µm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 52,000
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 999 | $0.034 |
| 1,000 - 3,999 | $0.028 |
| 4,000 - 4,999 | $0.023 |
| 5,000 - 9,999 | $0.023 |
| 10,000 - 29,999 | $0.022 |
| 30,000 - | $0.022 |
| - | - |
| - | - |



