BD25IC0WHFV-GTR
ROHM
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72698447
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SMD/SMT |
| Dropout Voltage | 400 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Current | 1 A |
| Output Voltage | 2.5 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Watchdog Timer | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,247
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.165 |
| 10,000 - | $1.161 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




