0218004.MXP
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72694910
Date Code:23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CCC, CE, CSA, K-Mark, PSE, SEMKO, UL, VDE |
| Body Material | Glass |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 4 A |
| Diameter | 5 mm |
| Fuse Current | 4 A |
| Height | 5.3 mm |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 12.9 mΩ |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.096 |
| 10,000 - 49,999 | $0.091 |
| 50,000 - 99,999 | $0.09 |
| 100,000 - 499,999 | $0.09 |
| 500,000 - | $0.09 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




