LTC2954CTS8-2#TRMPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72694886
Date Code:19+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | TSOT |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 26.4 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Voltage | 33 V |
| Max Supply Voltage | 26.4 V |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 6 µA |
| Output Voltage | 33 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Termination | SMD/SMT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,633
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.221 |
| 1,000 - 4,999 | $12.193 |
| 5,000 - | $12.171 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



