ZWS50BAF-5
TDK-LAMBDA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS50BAF (50W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 10A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 50W |
| Efficiency | 85% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 5.20"L x 1.97"W x 1.02"H(132.0mm x 50.0mm x 26.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 227
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $37.06 |
| 10 - 49 | $34.227 |
| 50 - 99 | $33.282 |
| 100 - 499 | $32.81 |
| 500 - 999 | $32.527 |
| 1,000 - 1,999 | $31.96 |
| 2,000 - 3,999 | $31.583 |
| 4,000 - | $31.507 |




