ZWS100B-12
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS-B |
| Type | Substrate |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 102W |
| Efficiency | 87% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C |
| Mounting Type | オープンフレーム (基板) |
| Size / Dimension | 62mm×33mm×155mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 65
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $45.806 |
| 10 - 49 | $42.973 |
| 50 - 99 | $42.029 |
| 100 - 499 | $41.556 |
| 500 - 999 | $41.273 |
| 1,000 - 1,999 | $40.707 |
| 2,000 - 3,999 | $40.329 |
| 4,000 - | $40.253 |



