RPE-2006F01
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Fastening Type | Snap |
| Gender | Male |
| Introduction Date | 2024-05-02 |
| Leakage Current | 500 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 7 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 7 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Positions | 3 |
| Ratings | CSA |
| REACH SVHC | Yes |
| Shell Material | Metal |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 837
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $19.844 |
| 10 - 49 | $16.066 |
| 50 - 99 | $15.311 |
| 100 - 499 | $14.745 |
| 500 - 999 | $14.367 |
| 1,000 - 1,999 | $14.291 |
| 2,000 - 3,999 | $14.235 |
| 4,000 - | $14.206 |



