HWS50A-12/A
TDK-LAMBDA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS-A (50W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 4.3A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 50W |
| Efficiency | 81% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | Industrial, ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L4.72" x W1.04" x H3.23" (119.9mm x 26.4mm x 82.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 18
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $48.291 |
| 10 - 49 | $45.459 |
| 50 - 99 | $44.514 |
| 100 - 499 | $44.042 |
| 500 - 999 | $43.759 |
| 1,000 - 1,999 | $43.192 |
| 2,000 - 3,999 | $42.815 |
| 4,000 - | $42.739 |



