8-1609148-4
TE CONNECTIVITY
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72676045
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | UL |
| Capacitance | 2.62 µF |
| China RoHS | Compliant |
| Current Rating | 600 A |
| ELV | Compliant |
| Height | 115 mm |
| Introduction Date | 2015-07-30 |
| Leakage Current | 222 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| REACH SVHC | Yes |
| Voltage Rating | 520 V |
| Voltage Rating (AC) | 520 V |
| Voltage Rating (DC) | 520 V |
| Width | 210 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $26355.496 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



