1-6609070-0
TE CONNECTIVITY
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72673695
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | UL |
| Current Rating | 180 A |
| ELV | Compliant |
| Frequency | 60 Hz |
| Leakage Current | 920 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Current Rating | 180 A |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 480 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Flanges |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating | 277 V |
| Voltage Rating (AC) | 480 V |
| Voltage Rating (DC) | 480 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2
MOQ:2
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - | $17636.547 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




