5747840-6
TE CONNECTIVITY
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72669825
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Circuit Application | Signal |
| Color | Black |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Contact Shape | Round |
| Current Rating | 6 A |
| Gender | Male |
| Height | 12.93 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Nylon |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Steel |
| Mating Connector Lock | With |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Contacts | 9 |
| Number of Pins | 9 |
| Number of Positions | 9 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| PCB Mount Retention | With |
| Row Spacing | 2.8448 mm |
| Sealable | No |
| Voltage Rating | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,838
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $65.895 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



