487544-7
TE CONNECTIVITY
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72669003
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Circuit Application | Signal |
| Color | Black |
| Connector System | Wire-to-Board |
| Connector Type | Receptacle, Socket |
| Contact Style | Socket |
| Depth | 14.85 mm |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Female |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Polyester |
| Insulation Resistance | 5 GΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 days ago) |
| Mating Alignment | Without |
| Mating Connector Lock | With |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Cable, Free Hanging |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Positions | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Operating Supply Voltage | 100 V |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 1.27 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Sealable | No |
| Voltage Rating | 100 V |
| Wire/Cable Type | Flat Flex |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,115
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - | $38.107 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



