PV32H104A01B00
MURATA
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72635459
Date Code:N/A
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Composition | Ceramic |
| Diameter | 6.6 mm |
| Height | 4.5974 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Turns | 1 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 100 kΩ |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Pin |
| Tolerance | 20 % |
| Type | Potentiometer |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 926
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.965 |
| 50 - 99 | $0.745 |
| 100 - 299 | $0.679 |
| 300 - 499 | $0.635 |
| 500 - 999 | $0.626 |
| 1,000 - 1,999 | $0.62 |
| 2,000 - 3,999 | $0.616 |
| 4,000 - | $0.615 |



