LQW18ANR10J00D
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72635432
Date Code:2015
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW18 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 220mA |
| Inductance | 100 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 1.8GHz |
| Q @ Freq | 34 @ 150MHz |
| DC Resistance (DCR) | 680mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,365
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 299 | $0.14 |
| 300 - 499 | $0.111 |
| 500 - 999 | $0.102 |
| 1,000 - 3,999 | $0.095 |
| 4,000 - 4,999 | $0.09 |
| 5,000 - 9,999 | $0.09 |
| 10,000 - 29,999 | $0.089 |
| 30,000 - | $0.089 |




