LTC6655BHLS8-2.5#PBF
ANALOG DEVICES
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 13.2 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 2.5 V |
| Min Input Voltage | 3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 2.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 7.5 mA |
| Output Current | 5 mA |
| Output Type | Fixed |
| REACH SVHC | No |
| Reference Type | Series |
| Reference Voltage | 2.5 V |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Tolerance | 0.025 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 373
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $17.677 |
| 10 - 49 | $13.953 |
| 50 - 99 | $13.208 |
| 100 - 499 | $12.65 |
| 500 - 999 | $12.277 |
| 1,000 - 1,999 | $12.203 |
| 2,000 - 3,999 | $12.147 |
| 4,000 - | $12.119 |



