LT8645SHV-2#PBF
ANALOG DEVICES
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 3.4 ~ 65 V |
| Voltage - Output | 970m ~ 65V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 150°C |
| Applications | For Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | LQFN 32pin(W/EP) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



