LT3473EDD#TRPBF
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | DFN |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Input Voltage | 2.2 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 1 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 34 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Switching Frequency | 1.2 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



