TLV3012AIDBVR
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72458537
Date Code:2016
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SOT-23 |
| Common Mode Rejection Ratio | 74 dB |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 0 m |
| Input Bias Current | 1 pA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 500 µV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Input Current | 10 pA |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 5 µA |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 2.8 µA |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Output Current | 500 µA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 80 dB |
| Propagation Delay | 13.5 µs |
| Quiescent Current | 5 µA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Response Time | 6 µs |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 1.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,607
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.571 |
| 50 - 99 | $1.13 |
| 100 - 299 | $1.064 |
| 300 - 499 | $1.02 |
| 500 - 999 | $1.011 |
| 1,000 - 1,999 | $1.004 |
| 2,000 - 3,999 | $1.001 |
| 4,000 - | $0.999 |



