TPS3808G18DBVR
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72458535
Date Code:2021
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Supervisors |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Number of monitor voltages | 1 |
| Output | Open Drain Or Open Collector |
| Reset | Active Low |
| Reset timeout | Programmable |
| Supply Voltage | 6.5V |
| Voltage - Threshold | 1.67V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,750
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.428 |
| 50 - 99 | $1.039 |
| 100 - 299 | $0.973 |
| 300 - 499 | $0.929 |
| 500 - 999 | $0.92 |
| 1,000 - 1,999 | $0.913 |
| 2,000 - 3,999 | $0.91 |
| 4,000 - | $0.908 |



