BZG03C15-M3-08
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ดิสครีตเซมิคอนดักเตอร์ Zener Single |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | BZG03C-M |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1.2V @ 500 mA |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 15V |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 11V |
| Impedance (Max) (Zzt) | 10 Ohms |
| Power - Max | 1.25 W |
| Product Overview | DIODE ZENER 15V 1.25W DO214AC |
| Tolerance | ±6% |
| Operating Temperature Range | 150°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | DO-214AC(SMA) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,500
MOQ:1,500
SPQ:1,500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - 14,999 | $0.403 |
| 15,000 - 74,999 | $0.4 |
| 75,000 - | $0.399 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



