ISO1I811TXUMA1
INFINEON
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ไอโซเลเตอร์- โฟโตคัปเปลอร์ Digital isolators |
| Manufacturer | INFINEON |
| Series | ISOFACE? |
| Type | SPI |
| Channel Type | Unidirectional |
| Voltage - Supply | 2.85 V ~ 5.5 V |
| Voltage - Isolation | 500 VAC |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 8/0 |
| Insulated power | No |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 25kV/μs |
| Number of Channels | 8 |
| Technology | Magnetic Coupling |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 48-TFSOP(0.240"/6.10mmW) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - | $4.887 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




