R5F52318ADFP#30
RENESAS
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72448068
Date Code:2022+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RXv2 |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 54 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | I2C, SCI, SPI |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 79 |
| Number of Pins | 100 |
| Number of USB Channels | 1 |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Group | RX231 |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 64 kB |
| Part Series | RX200 |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 6,747
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $6.556 |
| 5 - 9 | $5.483 |
| 10 - 29 | $4.823 |
| 30 - 49 | $4.383 |
| 50 - 59 | $4.295 |
| 60 - 99 | $4.273 |
| 100 - 199 | $4.229 |
| 200 - | $4.196 |



