SN74HC4066NSR
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72447205
Date Code:08+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Analog switches/Multiplexers/Demultiplexers |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 74HC |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2V ~ 6V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 100 nA |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 0.5pF/9pF |
| On-State Resistance (Max) | 30Ohms(Typ) |
| -3db Bandwidth | 30MHz |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 31ns/34ns |
| Switch Circuit | SPST-NO |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:01 |
| Number of Circuits | 4 |
| Crosstalk | -45dB @ 1MHz |
| Product Overview | IC SWITCH SPST-NO X 4 30OHM 14SO |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-SO |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,434
MOQ:1,434
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,434 - | $27.83 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



