2313237-1
TE CONNECTIVITY
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72446993
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Connector Type | Plug |
| Current Rating | 1 A |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Mating Alignment | With |
| Max Current Rating | 1 A |
| Number of Columns | 16 |
| Number of Contacts | 112 |
| Number of Positions | 112 |
| Number of Rows | 7 |
| Orientation | Right Angle |
| PCB Mounting Orientation | Right Angle |
| Row Spacing | 1.35 mm |
| Schedule B | 8536694040|8536694040|8536694040|8536694040|8536694040 |
| Sealable | No |
| Shrouded | Unshrouded |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 11
MOQ:11
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - | $3328.874 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



