0895030.Z
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | UL |
| Color | Pink |
| Current | 30 A |
| Current Rating | 30 A |
| Height | 16.002 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 2.68 mΩ |
| Termination | Socket |
| Voltage Rating (DC) | 58 V |
| Width | 11.9888 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - | $1.91 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



