0298100.ZXEH
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | UL |
| Color | Yellow |
| Current Rating | 100 A |
| Depth | 19.05 mm |
| Fuse Current | 100 A |
| Height | 9.906 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Bolt |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 562 µΩ |
| Voltage Rating | 32 V |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 500
MOQ:500
SPQ:500
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 999 | $8.103 |
| 1,000 - | $7.019 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



