39605000000
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | UL |
| Body Material | Thermoplastic |
| Case/Package | Radial |
| Color | Brown |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 4 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 500 mA |
| Height | 8 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 18.8 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 110 W |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 247 mΩ |
| Termination | Radial |
| Time to Trip | 60 s |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 8.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,400
MOQ:1,400
SPQ:1,400
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,400 - 2,799 | $1.648 |
| 2,800 - | $1.427 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



