37212000431
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CCC, KTL, UR, VDE |
| Body Material | Thermoplastic |
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 2 A |
| Diameter | 8.5 mm |
| Fuse Current | 2 A |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 4.3 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 600 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 31 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 8.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 800
MOQ:200
SPQ:200
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 399 | $0.516 |
| 400 - 599 | $0.454 |
| 600 - 999 | $0.445 |
| 1,000 - 1,599 | $0.437 |
| 1,600 - | $0.427 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



