37006300430
LITTELFUSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CCC, KC, SEMKO, UR |
| Case/Package | Radial |
| Contact Material | Copper |
| Current | 630 mA |
| Current Rating | 630 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 630 mA |
| Height | 8.001 mm |
| Lead Length | 18.8 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 200 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 92 mΩ |
| Termination | Radial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 800
MOQ:200
SPQ:200
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 399 | $0.985 |
| 400 - 599 | $0.876 |
| 600 - 799 | $0.863 |
| 800 - 1,199 | $0.853 |
| 1,200 - | $0.835 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



