ZWS75BAF-12
TDK-LAMBDA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72434180
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS75BAF (75W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 6.3A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 75W |
| Efficiency | 83% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 5.90"L x 1.97"W x 1.30"H(150.0mm x 50.0mm x 33.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 5
MOQ:5
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $173.75 |
| 50 - 249 | $173.43 |
| 250 - 499 | $173.19 |
| 500 - 2,499 | $173.004 |
| 2,500 - 4,999 | $172.817 |
| 5,000 - | $172.642 |
| - | - |
| - | - |



