ZWS50BAF-5
TDK-LAMBDA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72434174
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| シリーズ | ZWS50BAF (50W) |
| タイプ | オープンフレーム |
| 電圧 - 入力 | 85~265VAC |
| 電圧 - 出力1 | 5V |
| 電圧 - 絶縁 | 3kV |
| 電流 - 出力1 | 10A |
| 出力数 | 100% |
| 電力(ワット) | 50W |
| 効率 | 85% |
| 使用温度範囲 | -10°C~70°C(ディレーティングあり) |
| 用途 | ITE(商用) |
| 取り付けタイプ | シャーシマウント |
| サイズ/寸法 | 5.20インチ長さ x 1.97インチ幅 x 1.02インチ高さ(132.0mm x 50.0mm x 26.0mm) |
| 承認機関 | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 43
MOQ:43
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - | $143.506 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




