PVG5A200C03R00
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Composition | Cermet |
| Depth | 3.9 mm |
| Height | 5.1054 mm |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Turns | 11 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 20 Ω |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 150 ppm/°C |
| Termination | J-Hook |
| Tolerance | 10 % |
| Width | 3.5052 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:250
SPQ:250
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $0.916 |
| 2,500 - 12,499 | $0.905 |
| 12,500 - 24,999 | $0.899 |
| 25,000 - 124,999 | $0.896 |
| 125,000 - 249,999 | $0.895 |
| 250,000 - | $0.894 |
| - | - |
| - | - |



