LQH44NN101K03L
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH44 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 300mA |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Frequency - Self Resonant | 6.3MHz |
| DC Resistance (DCR) | 702mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1515(4040メートル法) |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.157"W(4.00mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 250
MOQ:250
SPQ:250
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $0.23 |
| 2,500 - 12,499 | $0.219 |
| 12,500 - 24,999 | $0.214 |
| 25,000 - 124,999 | $0.21 |
| 125,000 - 249,999 | $0.209 |
| 250,000 - 499,999 | $0.208 |
| 500,000 - | $0.208 |
| - | - |



