DEHR33D821KA3B
MURATA
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DEH |
| Capacitance | 820 pF |
| Voltage - Rated | 2000V(2kV) |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | R |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.433"Dia(11.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 250
MOQ:250
SPQ:250
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $0.141 |
| 2,500 - 12,499 | $0.13 |
| 12,500 - 24,999 | $0.124 |
| 25,000 - 124,999 | $0.121 |
| 125,000 - 249,999 | $0.12 |
| 250,000 - 499,999 | $0.119 |
| 500,000 - 999,999 | $0.119 |
| 1,000,000 - | $0.119 |



