HDC2010YPAT
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st71314853
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Height | 675 µm |
| Interface | I2C |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 6 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 6 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.62 V |
| Number of Pins | 6 |
| Packaging | Cut Tape |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 107
MOQ:107
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 107 - 1,069 | $52.226 |
| 1,070 - | $52.174 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



