CD4585BE
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st71314757
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Comparators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Magnitude Comparator |
| Voltage - Supply | 3V ~ 18V |
| Current - Output High, Low | 4.2mA/4.2mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 100 μA |
| Output | Active High |
| Output Function | AB |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 160ns @ 15V/50pF |
| Number of Bits | 4 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 16-PDIP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,150
MOQ:3,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - | $22.363 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



