CFS1/4CT26A471J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st71304112
Date Code:2021+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Height | 1.9 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 470 Ω |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 1.7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 177,700
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 499 | $0.052 |
| 500 - 999 | $0.047 |
| 1,000 - 3,999 | $0.04 |
| 4,000 - 4,999 | $0.035 |
| 5,000 - 9,999 | $0.034 |
| 10,000 - 29,999 | $0.034 |
| 30,000 - | $0.033 |
| - | - |



