TLHY5401
VISHAY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Radial |
| Color | Yellow |
| Depth | 5.8 mm |
| Diameter | 5.8 mm |
| Dominant Wavelength | 588 nm |
| Forward Current | 10 mA |
| Forward Voltage | 2.4 V |
| Height | 8.7 mm |
| Illumination Color | Yellow |
| Lens Style | Circular, Colored, Diffused, Dome, Round |
| Lens Transparency | Diffused |
| Luminous Intensity | 12 mcd |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Elements | 1 |
| Number of LEDs | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Peak Wavelength | 585 nm |
| Power Dissipation | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Reverse Voltage | 15 V |
| Test Current | 10 mA |
| Viewing Angle | 30 ° |
| Voltage Rating (DC) | 2.4 V |
| Wavelength | 594 nm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,296
MOQ:1,042
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,042 - 10,419 | $0.107 |
| 10,420 - 52,099 | $0.102 |
| 52,100 - 104,199 | $0.101 |
| 104,200 - 520,999 | $0.101 |
| 521,000 - | $0.101 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



