IR2118SPBF
INFINEON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Gate Drivers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Gate Type | IGBT/N-Channel MOSFET |
| Channel Type | Single |
| Input Type | Inverting |
| Driven Configuration | High Side |
| Voltage - Supply | 10V ~ 20V |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 6V/9.5V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 250mA/500mA |
| Rise / Fall Time (Typ) | 80ns/40ns |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 150°C(TJ) |
| Applications | Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 285
MOQ:95
SPQ:95
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 95 - 949 | $1.865 |
| 950 - 4,749 | $1.833 |
| 4,750 - 9,499 | $1.817 |
| 9,500 - 47,499 | $1.812 |
| 47,500 - 94,999 | $1.807 |
| 95,000 - | $1.802 |
| - | - |
| - | - |



