SMF14A
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70725776
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อุปกรณ์ป้องกันวงจรไฟฟ้า
TVS Diodes |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Series | SMF |
| Type | Zener |
| Voltage - Breakdown (Min) | 15.6 V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 14 V |
| Current - Peak Pulse (10/1000μs) | 8.6 A |
| Power - Peak Pulse | 200 W |
| Mounting Type | Surface Mount |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 18,000
MOQ:6,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6,000 - 59,999 | $0.066 |
| 60,000 - 299,999 | $0.066 |
| 300,000 - 599,999 | $0.065 |
| 600,000 - | $0.065 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



