MAX3738ETG+T
MAXIM
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70725609
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Laser drivers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Voltage - Supply | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Current - Bias | 100 mA |
| Current - Supply | 47 mA |
| Current - Modulation | 85 mA |
| Number of Channels | 1 |
| Data Rate | 4.25Gbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 24-TQFN(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 27,749
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.66 |
| 2,500 - 12,499 | $4.649 |
| 12,500 - | $4.64 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



