HMC1055LP2CETR
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70725535
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | WiMax, WLAN |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 1.2V ~ 5V |
| Test Frequency | 4 GHz |
| Frequency Range | 0Hz ~ 4GHz |
| Circuit | SPST |
| IIP3 | 63dBm |
| Topology | Reflective |
| Insertion Loss | 1.8dB |
| Isolation | 28dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-LFCSP(2x2) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,524
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $20.886 |
| 1,000 - 4,999 | $20.858 |
| 5,000 - | $20.836 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



