ADG902BRMZ
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70725494
Date Code:21+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | General Purpose |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2.75V |
| Test Frequency | 1 GHz |
| Frequency Range | 0Hz ~ 2.5GHz |
| Circuit | SPST |
| IIP3 | 36dBm |
| P1dB | 17dBm |
| Topology | Reflective |
| Insertion Loss | 0.8dB |
| Isolation | 40dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $4.185 |
| 5,000 - | $4.175 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




