MNR35J5RJ333
ROHM
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70699505
Date Code:02+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case Code (Imperial) | 2512 |
| Case Code (Metric) | 6432 |
| Circuit Type | Bussed |
| Height | 660.4 µm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Pins | 10 |
| Number of Resistors | 8 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 63 mW |
| Resistance | 33 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 3.0988 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,000
MOQ:4,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 39,999 | $0.096 |
| 40,000 - 199,999 | $0.095 |
| 200,000 - 399,999 | $0.095 |
| 400,000 - 1,999,999 | $0.094 |
| 2,000,000 - | $0.094 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



