MAX4506ESA+T
MAXIM
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70699190
Date Code:12+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SOIC |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 6 days ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 18 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 471 mW |
| Max Supply Current | 150 µA |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Manufacturer Package Identifier | S8+4 |
| Min Dual Supply Voltage | 8 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 9 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 90 µA |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Voltage | 15 V |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 100 Ω |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 729
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $7.799 |
| 1,000 - 4,999 | $7.772 |
| 5,000 - 9,999 | $7.762 |
| 10,000 - | $7.749 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



