MAX3643ETG+T
MAXIM
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70699166
Date Code:11+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Laser drivers |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Current - Bias | 70 mA |
| Current - Supply | 32 mA |
| Current - Modulation | 85 mA |
| Number of Channels | 1 |
| Data Rate | 2.5Gbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 24-TQFN(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,995
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.938 |
| 10,000 - 49,999 | $0.933 |
| 50,000 - | $0.932 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



