LTM8026EV#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70698863
Date Code:20+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แหล่งจ่ายไฟที่ติดตั้งบนบอร์ด DC DC Converters |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | µModule® |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 6V |
| Voltage - Output 1 | 1.2 ~ 24V |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 81-LGA(15x11.25) |
| Size / Dimension | 0.59"L x 0.44"W x 0.11"H(15.0mm x 11.3mm x 2.8mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 251
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $31.01 |
| 1,000 - | $30.959 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



