HMC241ALP3ETR
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st70698590
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | WiMax, WLAN |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 5 V |
| Test Frequency | 4 GHz |
| Frequency Range | 100MHz ~ 4GHz |
| Circuit | SP4T |
| IIP3 | 47dBm |
| Topology | Absorptive |
| Insertion Loss | 1.2dB |
| Isolation | 32dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-QFN(3x3) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,520
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $7.763 |
| 5,000 - | $7.753 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



