AC1206FR-071KL
YAGEO
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3016 |
| Composition | Thick Film |
| Features | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Height | 660.4 µm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 1 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Weight | 16.187578 mg |
| Width | 1.6002 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 345,000
MOQ:65,000
SPQ:5,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 65,000 - 649,999 | $0.012 |
| 650,000 - | $0.012 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



